Skip links

Preminuli

  • Sve
  • Bjelovarsko-bilogorska županija
  • Osječko-baranjska županija
  • Virovitičko-podravska županija

Stjepan Šiketanc, ponedjeljak 20.05.2024. u 16:00h, groblje Ernestinovo

Miroslav Volenec, subota 18.05. u 12:00h, Gradsko groblje Daruvar

Ivana Mikac-Cergolj, četvrtak 16.05. u 16:45h, Krematorij Mirogoj

Marica Fašaić, četvrtak 16.05. u 13:00h, Mala Črešnjevica

Jozef Gabor, 16.05.2024. u 14:00h, groblje Ivanovac

Elizabeta Podboj, četvrtak 16.05.2024. u 13:00h, groblje Grabovac

Ivan Vargović, ponedjeljak 13.05. u 13:30h, Gradsko groblje Virovitica

Stjepan Bece, utorak 14.05.2024. u 15:00h, groblje Laslovo

Zlatko Laslović

Margita Rukavina, subota 11.05. u 14:00h, Gradsko groblje Virovitica

Darinka Kegalj, ponedjeljak 13.05.2024. u 11:50h, groblje Novi grad, Osijek

Damir Balašković, subota 11.05.2024. u 11:30h, groblje Donji grad

Zora Jakobović, subota 11.05.2024. u 11:00h, groblje Donji grad

Ružica Belić, rođ. Žaper, četvrtak 09.05.2024. u 15:00h, groblje Bilje

Milan Malenica, srijeda 08.05.2024. u 15:00h, groblje Ernestinovo

Matija Domokuš, utorak 07.05. u 16:30h, Rušani

Petar Martić, utorak 07.05. u 14:30h, Špišić Bukovica

Marijan Romozi, utorak 07.05. u 15:00h, Gradsko groblje Daruvar

Ruža Mirković, ponedjeljak 06.05. u 13:00h, Gradsko groblje Daruvar

Vlado Frajlić, ponedjeljak 06.05. u 14:00h, Pitomača

Marija Medved, utorak 07.05.2024. u 14:00h, groblje Antunovac

Đurđa Drenški, subota 04.05. u 12:00h, Gradsko groblje Virovitica

Franjo Vondra, petak 03.05. u 15:00h, Ivanovo selo

Marija Balašković, četvrtak 02.05.2024. u 13:50h, Gornjogradsko (Anino) groblje

Marija Šimatović, četvrtak 02.05.2024. u 16:00h, groblje Marjančaci

Zdenka Nežić, subota 04.05.2024. u 12:30h, Centralno groblje

Ivan Primožič, petak 03.05.2024. u 11:50h, Centralno groblje

Ivan Filjak, utorak 30.04. u 14:00h, Pitomača

Anto Maglica, ponedjeljak 29.04.2024. u 15:00h, mjesno groblje Livana

Agneza Bimbauer, subota 27.04. u 12:00h, Bistrica

Milica Stanisavljević, ponedjeljak 29.04.2024. u 11:50h, Gornjogradsko (Anino) groblje

Katarina Talaja, četvrtak 25.04.2024. u 15:00h, Katoličko groblje Čepin

Branko Timer, srijeda 24.04. u 14:30h, Virovitica

Kata Kukavica, utorak 23.04. u 14:30h, Bušetina

Slava Paša, ponedjeljak 22.04. u 15:00h, Pitomača

Vojo Matić, utorak 23.04.2024. u 13:00h, Gradsko groblje Valpovo

Ivan Mandić, subota 20.04. u 13:00h, Virovitica

Dubravka Santl, petak 19.04.2024. u 16:00h, Bistrinci

Darko Gici, petak 19.04.2024. u 14:00h, Antunovac

Jela Roguljić, četvrtak 18.04.2024. u 13:00h, mjesno groblje Topoline

Nada Milinković, četvrtak 18.04. u 14:30h, Ovčara-Suhopolje

Dragutin Fureš, četvrtak 18.04. u 13:00h, Suhopolje

Mato Pintar, utorak 16.04. u 16:00h, Špišić Bukovica

Dragica Plećaš, utorak 16.04.2024. u 11:50h, Pravoslavno groblje Sarvaš

Miroslav Kršić, srijeda 10.04. u 14:30h, Turanovac

Marija Verić, srijeda 10.04. u 10:45h, Ispraćaj Krematorij Zagreb

Ištvan Sabo, utorak 09.04. u 16:00h, Ispraćaj Pogrebni centar Lira

Ilonka Brodarić, utorak 09.04. u 13:00h, Virovitica

Ruža Frantal, utorak 09.04. u 14:30h, Veliko Polje

Vinko Kujundžić, ponedjeljak 08.04. u 13:00h, Stari Gradac

Matija Kljajić, ponedjeljak 08.04.2024. u 13:00h, groblje Livana

Ivan Paloš, petak 05.04.2024. u 16:00h, Laslovo

Željko Živkov, četvrtak 04.04. u 14:00h, Suhopolje

Stjepan Kraljevački, srijeda 03.04.2024. u 14:00h, Laslovo

Marija Stošić, srijeda 03.04.2024. u 14:00h, groblje Višnjevac

Danijel Markovinović, srijeda 03.04. u 14:00h, Pitomača

Tomo Krmić, srijeda 03.04. u 13:00h, Virovitica

Vojislav Paprić, utorak 02.04.2024. u 12:30h, groblje Donji grad Osijek

Barbara Maletić, subota 30.03 u 13:00h, Okrugljača

Mirjana Grizelj, utorak 02.04.2024. u 11:00h, groblje Svete Ane Osijek

Goran Ivošević, četvrtak 28.03. u 12:30h, Detkovac

Ana Golubić, srijeda 27.03. u 14:00h, Bastaji

Kata Mikula, srijeda 27.03. u 12:30h, Budakovac

Petar Krtinić, utorak 26.03. u 14:45h, Žlebina

Vanja Bekić

Luka Rakitić, srijeda 27.03.2024. u 11:50h, groblje Donji grad Osijek

Marija Marčeta, ponedjeljak 25.03. u 12:00h, Špišić Bukovica

Ankica Maras, ponedjeljak 25.03.2024. u 13:00h, groblje Vladislavci

Josip Filaković, subota 23.03. u 13:30h, Veliko Polje

Jasminka Huseinović, četvrtak 21.03. u 14:00h, Turnašica

Ljuba Cabadaj, subota 16.03. u 13:00h, Požega

Željko Kokot, subota 16.03. u 13:00h, Virovitica

Jela Bouše, petak 15.03.2024. u 15:00h, groblje Bizovac

Luka Bilobrk, četvrtak 14.03. u 14:00h, Borova

Ivan Dijaković, četvrtak 14.03. u 14:00h, Otrovanec

Maria Kuprešak, petak 15.03.2024. u 15:00h, groblje Laslovo

Josip Gabrić, srijeda 13.03.2024. u 11:00h, groblje Svete Ane Osijek

Jelka Resner, petak 15.03. u 15:30h, Virovitica

Biljana Manojlović, utorak 12.03. u 15:00h, Virovitica

Terezija Kirhofer, ponedjeljak 11.03.2024. u 12:30h, groblje Mađarska Retfala

Smilja Glodić

Kaja Tutić, petak 08.03. u 13:30h, Virovitica

Zvonimir Šefer, petak 08.03.2024. u 11:00h, groblje Svete Ane Osijek

Boris Planinšek, srijeda 06.03. u 15:00h, Budakovac

Lucija Nađ, utorak 05.03. u 16:15h, Lukač

Jana Nenadović, utorak 05.03. u 13:00h, Rušani

Magdalena Piljaš , utorak 05.03.2024. u 14:00h, Antunovac

Asima Velić, utorak 05.03. u 14:30h, Žlebina

Stjepan Matasović, ponedjeljak 04.03.2024. u 13:30h, Centralno groblje Osijek

Milan Birovčec, ponedjeljak 04.03.2024. u 11:00h, Centralno groblje Osijek

Danica Pfaf , utorak 05.03.2024. u 13:00h, Vladislavci

Nevenka Polovina, četvrtak 29.02. u 12:30h, Lipovac

Nikola Matić, srijeda 28.02. u 14:00h, Pitomača

Branko Blažinčić, ponedjeljak 26.02. u 13:00h, Bušetina

Jana Vargović, subota 24.02. u 13:00h, Bačevac

Rudolf Halauš, ponedjeljak 26.02.2024. u 11:50h, Novogradsko groblje Osijek

Ivan Grgičin, četvrtak 22.02. u 14:00h, Brezovica

Katarina Firšt, srijeda 21.02. u 14:30h, Budakovac

Vladimir Posavac, utorak 20.02. u 13:00h, Turnašica

Vladimir Medak, srijeda 21.02.2024. u 11:40h, Centralno groblje Osijek

Lira Osijek - uskoro na novoj adresi!

Nismo otišli daleko, naša nova adresa će biti Vinkovačka 31, Osijek.

Vidimo se!